Blue Café na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO)

26 Sie

Zgodnie z zapowiedzią, prezentujemy wam kolejny wywiad z gwiazdami tegorocznego Sopot Top of The Top Festival, tym razem z zespołem Blue Café.

Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli jakie wspomnienia koncertowe wiążą ich z Sopotem i jakie uczucia towarzyszą im podczas wizyt nad polskim morzem. Zdradzili także kto jest największym despotą w zespole, dlaczego wszyscy członkowie muszą uczestniczyć w treningach fizycznych i co, oprócz muzyki, chcą prezentować swoim fanom podczas koncertów. No i wreszcie jak to w końcu było z tą sodówką? Zapraszamy do oglądania!

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pectus na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Honey” na Sopot Top of the Top Festival 2013 (WIDEO) <<

5 Replies to “Blue Café na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO)

  1. Blue Cafe musi być bardzo zgranym zespołem. Widać to zarówno w ich wywiadach jak i na koncertach. Każdy z nich to świetne show, a wokal Dominiki jest po prostu cudowny. Bardzo się cieszę, że już niedługo posłucham ich nowej płyty.

  2. Pingback: „Honey” na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

  3. Tak to prawda Pan redaktor umie „pociągnąć ” rozmowę, każda z gwiazd różnego formatu błyszczy jednakowo pięknie 🙂 Wywiady są interesujące i miłe pod względem estetycznym , wizualnym.

  4. Zaskakująco dobre wywiady masz Marcinie. Podoba mi się, że dajesz się wygadać gwiazdom, a nie sam się lansujesz. Ciekawie mówi i jest bardzo apetyczna twoja rozmówczyni. zazdroszczę.

  5. Pingback: Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.