Biznesowa Akademia Squasha

9 Kwi

Pomorski Klub Biznesu wraz z Centrum Sportów Rakietowych Gdańsk zapraszają na Biznesową Akademię Squasha. Zainteresowanych, którzy nie są członkami Pomorskiego Klubu Biznesu, obowiązuje opłata w wysokości 50zł/os.

Ideą eventu jest połączenie w nietuzinkowy sposób świata biznesu i sportu, a także aktywnie spędzony czas przy jednoczesnym miejscu na networking. W agendzie znajduje się zarówno przestrzeń do budowania relacji towarzysko-biznesowych, jak i szansa na grę w squasha dla doświadczonych oraz początkujących graczy pod okiem trenerów.

Biznesowa Akademia Squasha odbędzie się w piątek, 20 kwietnia br. o godz. 19.00 w Centrum Sportów Rakietowych przy Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

W ramach Akademii Squasha i Turnieju Squasha rozgrywających się na kortach przewidziane są atrakcyjne nagrody dla najlepszych graczy. W agendzie spotkania przewidziany jest również konkurs wizytówkowy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą mailową. W treści wiadomości prosimy o informację dot. chęci wzięcia udziału w kolejnej z form:
–Akademia Squasha pod okiem trenera (dla początkujących)
– Turniej Squasha (dla graczy) 
– informują organizatorzy.

UWAGA!

Osoby, które zgłaszają chęć wzięcia udziału w Turnieju Squasha zobowiązani są wziąć ze sobą swój sprzęt do gry, strój sportowy oraz obuwie sportowe z jasną podeszwą.

Osoby, które zgłaszają chęć wzięcia udziału w Akademii Squasha mają możliwość skorzystania zarówno ze sprzętu, jak i ewentualnie obuwia sportowego, udostępnionego przez CSR.

Powyższe informacje wraz ze zgłoszeniem, prosimy wysyłać na adres: i.demkowicz@pomorskibiznes.org.

Zapisy przez stronę evenea.pl.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być członkiem Pomorskiego Klubu Biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.