Back2Music Fest: Maraton Foo Fighters (KONKURS)

10 Sie

Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertów Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Już 11 sierpnia Multikino pokaże dwa koncerty Foo Figters: „Live at Wembley Stadium” oraz „Back and Forth by James Moll”. Mamy dla Was bilety! 

„Live at Wembley Stadium”

Zespół Foo Fighters przygotował gratkę dla fanów. Koncertowe wydawnictwo dokumentuje występ Amerykanów w Londynie. Materiał zarejestrowano podczas dwóch koncertów kapeli, które odbyły się na gigantycznym obiekcie sportowym w dniach 6 i 7 czerwca 2008, które promował, nagrodzony w Polsce statuetką Fryderyka, album „Echos, Silence, Patience & Grace”.

„Back and Forth by James Moll”

Ponad dwugodzinny film dokumentalny ukazujący kulisy kariery gigantów muzyki rockowej – zespołu Foo Fighters. Dzięki filmowi fani zespołu oraz dobrego brzmienia będą mieć niecodzienną okazję przyglądać się zespołowi podczas pracy w studiu nagraniowym, na planie klipów oraz dowiedzieć się, co dzieję się za scena podczas wielkich, stadionowych koncertów. Na „Back And Forth” zarejestrowane zostały także unikatowe zdjęcia, kiedy to Dave Grohl wraz z kolegami i gośćmi, nagrywali materiał na najnowszą, bestsellerową płytę „Wasting Light”. „Back And Forth” to obowiązkowa pozycja każdego fana dobrego rocka. Dokument pokazany zostanie w oryginalnej wersji językowej.

Na maraton koncertowy Foo Fighters w ramach cyklu koncertów Back2Music Fest Multikino zaprasza 11 sierpnia do wybranych kin sieci: Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż, Rybnik, Koszalin, Włocławek, Poznań Stary Browar, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Kielce, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn.

Bilety w cenie 18 zł na maraton koncertowy Foo Figters w ramach cyklu koncertów Back2Music Fest można nabyć w kasach biletowych kin oraz on-line.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bilety na maraton w ramach cyklu Back2Music Fest!

Jakim pseudonimem posługiwał się Dave Grohl nagrywając „Pocketwatch”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (10 sierpnia) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – MULTIKINO: BACK2MUSIC FEST. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 sierpnia, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.