B.O.K w Kwadratowej (KONKURS)

9 Gru

Bisz, Oer i Kay w ramach trasy promującej ich najnowszy album zatytułowany „Labirynt Babel” występować będzie w pełnym, ośmioosobowym, instrumentalnym składzie. W trakcie półtoragodzinnego live show zespół przedstawi specjalnie przygotowany repertuar. 11 grudnia grupa pojawi się w studenckim klubie Kwadratowa. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na koncert! 

Materiałem wiodącym, który fani usłyszą podczas koncertów, będzie oczywiście znakomicie przyjęta przez słuchaczy ostatnia, jeszcze gorąca płyta zespołu „Labirynt Babel”. Nie zabraknie także najciekawszych numerów z poprzednich płyt – okrytej złotem solowej płyty Bisza „Wilk Chodnikowy” oraz debiutu B.O.K pt. „W stronę Zmiany”.

Bilety w cenie 29 zł (przedsprzedaż) oraz 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Salonach Empik, Media Markt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz on-linewww.illegalbreaks.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.pl,www.biletin.pl. Wejściówki dostępne także w kasach klubów i stałych, lokalnych punktach sprzedaży.

>>ZOBACZ TAKŻE: Ekipa B.O.K promując nowy album dwukrotnie odwiedzi 3miasto!<<

boook

UWAGA: Rozwiąż konkursową zagadkę i wygraj bilet na koncert w gdańskim klubie Kwadratowa!

Znajdź na naszej stronie internetowej wywiad z Biszem i odpowiedz na pytanie, z jakiego powodu raper woli koncerty klubowe?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (10 grudnia) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – BISZ W KWADRATOWEJ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 10 grudnia, do godziny 20.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.