#AżSobieZazdroszczę. Warsztaty

27 Mar

Projekt #AżSobieZazdroszczę zaprasza na kolejne spotkanie, tym razem pod hasłem „Aż Sobie Zazdroszczę bycia Sexy”. Warsztaty odbędą się 1 kwietnia o godz. 12.30 w Sopockim Instytucie Ambitnego Tworzenia Kreatywnej Aktywności SIATKA.

Przyglądasz się zdjęciom Marilyn Monroe, Audrey Hepburn czy Dity von Teese i zastanawiasz się co sprawiło, że uważa się je za ikony seksu? Dlaczego mężczyźni szaleją na ich punkcie? No i najważniejsze: czy też możesz taka być?

#AżSobieZazdroszczę odpowie na Twoje pytania.  1 kwietnia zapraszamy do galerii sztuki SIATKA na jedyne w swoim rodzaju kobiece spotkanie przy winie i przekąskach, podczas którego porozmawiamy o tym, jak być piękną i pożądaną  – informują organizatorki.

Na dobry początek Magdalena Kapuścińska poprowadzi kurs sexy dance oraz nauczy Was chodzić na szpilkach. Magda od wielu lat zajmuje się tańcem oraz innymi metodami pracy z ciałem (między innymi jeździ konno oraz skacze ze spadochronem). Fascynuje ją złożoność ludzkiej psychiki, uwielbia odkrywać nieznane. Zawodowo zajmuje się motywacją biznesową, jakością pracy, dress code’m oraz– jak sama mówi – „ładowaniem pozytywną energią”.

Następnie seksuolog Maja Majewska porozmawia z Wami o kobiecym libido, orgazmach i stymulacji, poruszy tematy, o których nie wspominają ginekolodzy, odpowie także na wszelkie pytania. Nie martwcie się, istnieje możliwość zadania pytań anonimowo. Maja prowadzi terapie indywidualne, rodzinne i dla par w swoim gabinecie w Gdańsku, ponadto wykłada psychologię na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, współpracuje z kancelarią prawną w sprawach rozwodowych oraz prowadzi infolinię szkolną.

Po występie Mai czeka na Was coś naprawdę super.  Gorseciarz Łukasz Budzisz opowie Wam jak wyglądać dobrze prawie nago, udzieli również profesjonalnej rady w kwestii doboru bielizny. Łukasz pół życia poświęcił krawiectwu, którego uczyły go najpierw mama i babcia, a później profesjonaliści z Londynu, Padwy i Stambułu. Obecnie jest on głównym projektantem i krawcem marki Bouduar, szyjącej bieliznę na miarę.

Miejsce też nie jest przypadkowe. Stowarzyszenie SIATKA w Sopocie, tworzy przestrzeń w której inicjuje niestandardowe spotkania biznesowe, artystyczne oraz społecznościowe. W tym miejscu poruszane są zagadnienia związane z edukacją nieformalna, inspirujące warsztaty i szkolenia, kameralne konferencje i wydarzenia specjalne. SIATKA to społeczność tworząca miejsce, które ma Cię zainspirować do realizacji swoich pasji, nieszablonowych rozwiązań, oryginalnych inicjatyw, spoglądania na otaczający świat z innej perspektywy. SIATKA tworzy spot, w którym poznasz wielu ciekawych, inspirujących ludzi.

Porzuć wstyd, przełam konwenanse! Przyjdź na warsztaty i zostań prawdziwie seksowną kobietą!

Początek: 12:30, SIATKA, ul. Podjazd 2/4, Sopot. Koniec: ok. 16.30.
Cena: 19 zł (w cenie wino i przekąski)
Chcesz sobie zazdrościć? Dołącz do nas!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.