Aż Sobie Zazdroszczę zdrowego odżywiania (PATRONAT)(KONKURS)

27 Kwi

Zdrowo się odżywiać – co to właściwie oznacza? Jedzenie samych sałatek i rezygnacja z mięsa, węglowodanów czy słodyczy? Kupowanie tylko i wyłącznie produktów bio, bez laktozy, glutenu i cukru? Gdzie jest granica pomiędzy zdrowiem a obsesją i niezdrowymi trendami? #Aż Sobie Zazdroszczę udzieli Wam odpowiedzi – już 9 maja o godzinie 17:00 w klubogalerii Bunkier odbędą się kolejne warsztaty o tematyce żywieniowej, czyli Aż Sobie Zazdroszczę zdrowego odżywiania, a my mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na wydarzenie.

Warsztaty poprowadzi Sebastian Jadczak – doświadczony i niezwykle kreatywny kucharz, który doświadczenie zdobywał w różnych lokalach w Trójmieście (Bunkier, Dwie Zmiany, Mesa, Guga Sweet & Spicy). Sebastian pokaże jak przygotować tzw. buddha bowl – smaczne, zróżnicowane i kolorowe dania podawane w jednej misce w myśl idei “zero waste”, czyli bez marnowania jedzenia.


Oprócz oglądania, uczestnicy będą mieli także okazję samemu przygotować własne miski – w wersji śniadaniowej, obiadowej, deserowej lub przekąskowej.

Po części praktycznej przystąpimy oczywiście do degustacji.

Po warsztatach dietetyk i założycielka #Aż Sobie Zazdroszczę Aleksandra Dejewska opowie jak utrzymać zdrową, szczupłą sylwetkę bez głodzenia się, opuszczania posiłków, “cud–suplementów” czy poradników napisanych przez pseudo–znawców. Drugą mini–prelekcję wygłosi Anna Szczepańska, specjalistka ds. żywienia dzieci.

Ania poruszy temat zdrowego żywienia dziecka, a także w jaki sposób dieta może oddziaływać na cały organizm, nie tylko układ pokarmowy czy wygląd zewnętrzny.

Wejściówkę można zakupić na stronie www.klubznizek.pl. Cena: 25 zł. Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na wspólnie ustalony cel z trójmiejskim Bankiem Żywności.

#Aż Sobie Zazdroszczę to projekt społeczny, który powstał z potrzeby odkrycia równowagi pomiędzy beztroską a dbałością o siebie, nie tylko o swoje ciało, lecz również psychikę.
Każdy rok naszej działalności to warsztaty o różnej tematyce – zdrowym odżywianiu, sporcie i seksie. Finałem po każdym cyklu jest pokaz mody, podczas którego zbierane są pieniądze na walkę z rakiem (fotele i czepki do chemioterapii, peruki itp.)

Ale #Aż Sobie Zazdroszczę to nie tylko miłe spotkania – to także edukacja młodzieży z zakresu zaburzeń odżywiania, wspieranie działań charytatywnych, pomoc w domach samotnej matki i inne szczytne inicjatywy, które mają uświadomić, że każdy z nas może sobie zazdrościć.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na warsztaty #Aż Sobie Zazdroszczę w klubogalerii Bunkier.

                                     Co oznacza słowo dieta i z jakiego języka pochodzi?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (7 maja) do godziny 12:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL –AŻ SOBIE ZAZDROSZCZĘ. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 7 maja, do godz. 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są zaproszenia warsztaty projektu Aż Sobie Zazdroszczę.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.