Aż Sobie Zazdroszczę – wielki finał projektu

17 Lip
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

Wielki finał projektu w postaci charytatywnego pokazu mody na rzecz fundacji Rak’n’Roll odbędzie się 12 sierpnia 2017 roku w Hotelu Sopot, gdzie ekipa Aż Sobie Zazdroszczę podsumuje rok swojej działalności promującej koncepcję body positive wyjątkowym pokazem mody, na którym modelkami będą kobiety po ciążach, chorobach i innych doświadczeniach, które zmieniają zarówno ciało jak i psychikę.

Słysząc pojęcie „pokaz mody”, z łatwością wyobrażamy sobie wychudzone modelki spacerujące po wybiegu z beznamiętnymi minami. Elitarny świat markowych ubrań został zarezerwowany dla kobiet o rozmiarze 34, a cała reszta może tylko na niego popatrzeć. Projekt Aż Sobie Zazdroszczę przełamuje te stereotypy!

Celem pokazu jest uświadomienie ludzi, że każde ciało może być piękne, a przerobiony w Photoshopie „ideał” to rzecz niemożliwa do osiągnięcia. Modelki zaprezentują ubrania stworzone zarówno przez lokalnych debiutujących projektantów, jak i tych bardziej znanych w całym kraju.

Podczas imprezy odbędzie się także licytacja kosmetyków, voucherów, gadżetów i wielu innych przedmiotów. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie, między innymi na specjalne fotele dla pacjentów, którzy przechodzą leczenie chemioterapią.

W pomoc przy organizacji wydarzenia zaangażowało się wiele mniejszych i większych firm, ale również takie organizacje jak trójmiejska federacja prowrestlingowa Kombat Pro Wrestling oraz osoby spoza projektu, które chcą wnieść coś od siebie w każdy możliwy sposób. To najlepszy dowód na to, że w konsumpcyjnym świecie wciąż istnieją jeszcze empatia i bezinteresowność.

Na wydarzenie może przyjść każdy. Bilety już są dostępne.

Aby być na bieżąco, zapraszamy na fanpage projektu.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.