Aż sobie zazdroszczę bycia Fit!

27 Lut

To tytuł kolejnego spotkania projektu #AżSobieZazdroszczę, które odbędzie się 4 marca 2017 r. w godzinach 12.00–16.00, w Bodyinvest przy Aleja Zwycięstwa 220, 81-540 Gdynia. Trwają zapisy!

Chcesz ćwiczyć, ale nie za bardzo wiesz od czego zacząć? Może już trenujesz od jakiegoś czasu, ale nie widzisz żadnych efektów? Przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak ćwiczyć efektywnie, przy tym nie robiąc sobie krzywdy!

W ramach projektu Aż Sobie Zazdroszczę zapraszamy na niezwykłe warsztaty, które pokażą wszystkim zainteresowanym, jak najlepiej dobrać ćwiczenia fizyczne do trybu życia, sylwetki i oczekiwanego efektu. Sztab złożony z trenerów personalnych, nauczycieli samoobrony i dietetyków pokaże wam, jak żyć zdrowiej – zachęcają organizatorki.

Co otrzymasz?
–Zajęcia fitness pod okiem doświadczonych trenerów personalnych z Bodyinvest!
–Kurs samoobrony, prowadzony przez instruktorów Krav Maga Gdańsk!
–Pyszne i zdrowe przekąski dietetyczne – od Dieta do domu, żeby nikt nie opadł z sił podczas treningu!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, idealna pora na zmianę nawyków i zadbanie o kondycję. Po bardzo dobrze przyjętych warsztatach ze zdrowego odżywiania, nadszedł czas, aby poprawić formę. Dlatego dziewczyny z projektu Aż Sobie Zazdroszczę przygotowały warsztaty fitness, w ramach których dowiesz się jak ćwiczyć, aby nie zrobić sobie krzywdy i uzyskać jak najlepsze efekty.

Nad ćwiczącymi pieczę będą sprawiali trenerzy personalni z wieloletnim stażem. Pokażą ćwiczenia, które można spokojnie wykonać w domu. Odbędzie się też prezentacja, podczas której trenerka z klubu Bodyinvest rozprawi się z mitami na temat aktywności sportowej i przedstawi parę sztuczek, dzięki którym łatwiej będzie zacząć.

Dodatkowo instruktor ze szkoły Krav Maga Gdańsk poprowadzi ponadgodzinny kurs samoobrony, podczas którego pokaże podstawy technik walki. Jeśli chcesz zadbać o kondycję, poczuć się lepiej we własnej skórze i bezpieczniej na ulicy, to idealne zajęcia dla Ciebie!

Catering Dietetyczny Dieta Do Domu to eksperci od zdrowego i pysznego jedzenia. Codziennie dostarczają swoim klientom doskonale zbilansowane posiłki, dobrane odpowiednio do stanu zdrowia i trybu życia, a na warsztaty dostarczą pyszne przekąski dla wszystkich ćwiczących.

Projekt 600 na 300 (1)

START: Godzina 12.00
Planowany KONIEC: Godzina 16.00

Koszt biletu: 19 PLN (w cenie także pocżęstunek).

– Zapraszamy każdego, kto chce wspólnie okazać i wypowiedzieć sobie i światu –#AżSobieZazdroszczę! – informują organizatorki. I dodają: – Zapewniamy dużą ilość dobrych doświadczeń i emocji, wiedzy, inspirujących rozmów, treningi i poczęstunek dla uczestników spotkania.

Kontakt oraz informacje szczegółowe w sprawie eventu:

Beata Zakrzewska, E: beata.zakrzewska@onet.com.pl., M: 784 044 877.

FB: #AżSobieZazdroszczę

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.