„Atak Paniki” w towarzystwie gwiazd (KONKURS)

18 Sty

21 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy pokaz komedii w reżyserii Pawła Maślony „Atak Paniki”, w którym udział wezmą twórcy filmu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

21 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie przy Al. Zwycięstwa w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy pokaz komedii w reżyserii Pawła Maślony „Atak Paniki”, w którym udział wezmą twórcy filmu.

Gośćmi specjalnymi pokazu będą: producent Jan Kwieciński, reżyser Paweł Maślona (serial „Mąż czy nie mąż”, scenarzysta filmów „Demon”, „Magma”) oraz aktorki Ola Pisula („Jestem mordercą”, „Planeta Singli”, seriale: „Wojenne dziewczyny”, „Bodo”) i Julia Wyszyńska (seriale: „Na dobre i na złe”, „Czas honoru”).

Po uroczystej projekcji widzowie będą mieli okazję wziąć udział w rozmowie z zaproszonymi twórcami.

Bilety na pokaz specjalny filmu „Atak Paniki” można zakupić już od 9 stycznia w kasie Multikina Gdańsk, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Serdecznie zapraszamy do Multikina Gdańsk!


O filmie:
„Atak paniki” to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Film składa się z wielowątkowych historii pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają… tytułowego ataku paniki.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

W filmie występują m.in.: Artur Żmijewski, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Dorota Segda, Ola Pisula, Julia Wyszyńska.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina Gdańsk na specjalny pokaz filmu „Atak Paniki”.

                                                            Jak inaczej nazywamy panikę?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (19 stycznia) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ATAK PANIKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 19 stycznia do godz. 12:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety do Multikina Gdańsk na specjalny pokaz filmu „Atak Paniki.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.