André Rieu: Święta z André (KONKURS)

15 Lis

André Rieu: Boże Narodzenie André – uroczyste wydarzenie z ponad półtoragodzinnym nagraniem świątecznego koncertu! Transmisja satelitarna 19 listopada o godz. 18.00 w Multikinie. Przygotowaliśmy dla Was zaproszenia!

W repertuarze tak wspaniałe piosenki, jak Hallelujah, Jingle Bells, White Christmas i o wiele więcej w wykonaniu André i jego słynnej Johann Strauss Orchestra, sopranów, tenorów oraz wyjątkowych gości. Materiał wyłącznie dla kinowych widzów! André zaprasza fanów na osobistą wycieczkę po jego rodzinnym mieście! W Maastricht odwiedzimy magiczne zakątki i weźmiemy udział w wywiadzie, podczas którego “Król Walca” odpowie na pytania zadane przez publiczność.

„André Rieu: Boże Narodzenie André” będzie można zobaczyć na żywo 19 listopada 2016 o godz. 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa – Złote Tarasy, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań – Stary Browar, Wrocław – Pasaż, Szczecin oraz Katowice.

Bilety na „André Rieu: Boże Narodzenie André można nabyć w kasach biletowych kin oraz online.

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie do Multikina na święta z André Rieu.

Z ilu muzyków składa się orkiestra, z którą występuje artysta podczas koncertów?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (17 listopada) do godziny 14.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ANDRE RIEU. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 listopada, do godz. 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety przeznaczone do wyznaczonych przez sponsora, trójmiejskich kin sieci Multikino.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.