Andre Rieu – Amore – Mój hołd dla miłości (KONKURS)

11 Paź

„Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który Andre Rieu złożył swojej miłości do muzyki i obu rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuje już ponad 30 lat. Ten wyjątkowy koncert z polskimi napisami w Multikinie już 18 października 2018 o godz. 19:00! Podwójne zaproszenia czekają na naszych Czytelników. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Andre Rieu: „To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej”.

Andre Rieu „Amore – mój hołd dla miłości” zobaczymy ponownie 18 października 2018 r. o godzinie 19:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kraków, Jaworzno, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Rybnik, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa – Targówek, Warszawa – Ursynów, Wrocław – Pasaż i Zabrze.

Czas trwania: 175 min (w tym 1 przerwa).

Ceny biletów:
Warszawa: 28 zł
Gdańsk, Sopot, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław: 26 zł
Pozostałe kina: 24 zł

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert „Amore – mój hołd dla miłości”.

                                                Ilu muzyków gra w orkiestrze Andre Rieu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy 17 października do godziny 10:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ANDRE RIEU. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 17 października, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert „Amore – mój hołd dla miłości”.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.