Aktorzy po raz kolejny wesprą Wielką Orkiestrę

8 Sty

Z okazji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w filii Teatru Wybrzeże w Sopocie odbędzie się koncert pod hasłem „Śpiewający Aktorzy”. Już 11 stycznia o godzinie 12.00 usłyszymy znane utwory w wykonaniu artystów związanych z teatrem, których na co dzień oglądamy na deskach scen trójmiejskich instytucji kulturalnych.

W piątej edycji koncertu z cyklu „Śpiewający Aktorzy” wystąpią: Justyna Bartoszewicz, Mateusz Deskiewicz, Andrzej Dorzak, Katarzyna Figura, Jacek Gierczak, Renia Gosławska, Sylwia Góra-Weber, Anna Iwasiuta-Dudek, Edyta Janusz-Ehrlich, Anna Kociarz, Piotr Kosewski, Aleksandra Lis, Katarzyna Z. Michalska, Rafał Ostrowski, Magdalena Smuk, Wojciech Stachura, Krzysztof Wojciechowski oraz tancerze Sopockiego Teatru Tańca.

>>ZOBACZ TAKŻE: Aktorzy zaśpiewali dla Orkiestry (FOTO)<<

belka-galeria2

Celem tegorocznej Orkiestry jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Aktorzy trójmiejskich scen teatralnych w autorskiej interpretacji zaprezentują hity światowej muzyki i piosenki filmowej. Na scenie pojawią się również tancerze, dzieci i chór żeński. Muzyczną oprawę zapewnią muzycy pod kierownictwem Ignacego Jana Wiśniewskiego. – Jak co roku odbędą się licytacje, losowanie fantów, niespodzianki. Na tym koncercie nie może nikogo zabraknąć – zachęcają organizatorzy z Teatru Wybrzeże i Fundacji Pomysłodalnia.

plakat 23. finału

>>Jurek Owsiak w wywiadzie dla my3miasto.pl (WIDEO)<<

>>Czy mieszkańcy Trójmiasta popierają Owsiaka? (WIDEO)<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.