Aga Zaryan w GTS (KONKURS)

21 Lis

Aga Zaryan, jedna z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce wystąpi 25 listopada o godz. 19:00 w Teatrze Szekspirowskim i zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty High & Low. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

Zapowiada się nastrojowy wieczór pełen jazzowych standardów w interpretacji artystki, której charakterystyczny styl i ciepły matowy ton głosu pozostają w pamięci na długo.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top – magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Muzykę na nowy album High & Low do napisanych przez Zaryan tekstów skomponowali wybitni jazzmani: David Dorużka, Dariusz Oleszkiewicz, Michał Tokaj oraz Marcin Wasilewski. Kilka piosenek to kompozycje samej artystki. W nowym repertuarze, oprócz utworów autorskich, pojawiają się także interpretacje utworów Paula Simona czy Stevie’go Wondera. Zaproszeni do udziału w najnowszej płycie i koncertach muzycy wykreowali nowe brzmienie zespołu. Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha – nie tylko dla fanów jazzu.

Aga Zaryan – wokal
David Dorůžka – gitary
Pedro Segundo – instrumenty perkusyjne

Sławomir Kurkiewicz – gitara basowa
Michał Tokaj – instrumenty klawiszowe

Kup bilet TUTAJ.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert Agi Zaryan.

                               Jaki tytuł nosił pierwszy polskojęzyczny album artystki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku, 23 listopada, do godziny 9:30. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – AGA ZARYAN. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 23 listopada, do godziny 9:30.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na koncert Agi Zaryan.

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.