Absolvent Talent Days znów w Trójmieście!

10 Lut

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. Już 7 marca w ERGO ARENIE ponad 80 przedstawicieli top firm z Polski i zagranicy będzie poszukiwać kandydatów do pracy w swoich zespołach. Dołącz do nich!

Targi pracy i praktyk już dawno przestały być miejscem wymiany propozycji zawodowych, ale zyskały status wielowymiarowego wydarzenia, które w profesjonalny sposób przygotowuje studentów i absolwentów szkół wyższych do budowania swojej ścieżki zawodowej. Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę, uzyskać informacje o ofertach, ale także kulturze organizacji, nie ma lepszego miejsca, które spełni te oczekiwania. By wziąć udział, wystarczy pobrać bilet.

Poznaj bliżej 70 top firm

Wśród ponad 1000 ofert pracy i praktyk uczestnicy Absolvent Talent Days znajdą propozycje z kilkudziesięciu branż, m.in finansów, księgowości, FMCG czy marketingu, także dla studentów i absolwentów z zagranicy. Rozmowa z pracodawcą twarzą w twarz, w swobodnej atmosferze, bez czekania na zaproszenie do firmy, zwiększa szanse kandydata w procesie rekrutacji i nie tylko. Uczestnicy podczas bezpośrednią rozmowy na temat ofert mogą upewnić się, że stanowisko, na które aplikują, stanie się ich wymarzoną pracą. Tym, którzy dopiero zaczynają studia, pracodawcy mogą podpowiedzieć co zrobić, by za jakiś czas stać się idealnymi kandydatami na praktyki lub staż – mówi Katarzyna Godlewska, COO Grupy Absolvent.pl i główny organizator wydarzenia.

Zainspiruj się sukcesem Łukasza Jakóbiaka

Punktem programu cieszącym się niesłabnącym powodzeniem są równolegle prowadzone wystąpienia specjalistów HR czy szefów topowych firm w Polsce. W strefie szkoleniowej Absolvent Talent Days młodzi wezmą udział w kilkunastu otwartych debatach i certyfikowanych szkoleniach career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. W tym sezonie profesjonalna firma szkoleniowa przeprowadzi również sesję coachingową. Gwiazdą VII edycji będzie Łukasz Jakóbiak. Obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce, nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim inspirującym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Na wszystkie spotkania można zapisać się na: www.talentdays.pl.

W tym sezonie nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami HR top firm, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji, a także odbyć próbną rozmowę kwalifikacyjną, która pokaże, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Do zobaczenia na Absolvent Talent Days!

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być partnerem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.