Absolvent Talent Days (PATRONAT)

5 Kwi

Już 10 kwietnia w Ergo Arenie odbędzie się kolejna edycja Absolvent Talent Days – czyli największe targi pracy i praktyk w Polsce. Jeśli szukasz pracy lub chcesz zmienić obecną, nie możesz ominąć tego wydarzenia!

Absolvent Talent Days już od 4 lat przyciąga jak magnes prawie 350 tysięcy studentów
i absolwentów. Dlaczego musisz tam być? Ponieważ Absolvent Talent Days to nowoczesne podejście do rekrutacji – gdzie typowe papierowe CV zastąpiły: nowinki technologiczne ułatwiające rekrutację, pełne „poweru” wykłady motywacyjne znanych osób, warsztaty i spotkania z liderami opinii. Innowacyjne rozwiązania doceniają pracodawcy, którzy dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie.

Kolejnej, wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea „Rób to, co kochasz”, znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości i zabawy. Aktualnie rynek pracowniczy stał się bardzo otwarty i chłonny, dlatego Absolvent Talent Days odwiedzą 8 największych miast Polski.

Już 10 kwietnia musisz nas odwiedzić w Gdańsku–Sopocie. Ostatnia gdańska edycja zgromadziła ponad 3300 osób, w tym 60 pracodawców z ponad 1000 dostępnych ofert pracy, praktyk i staży w różnych branżach – informują organizatorzy.

To właśnie 10 kwietnia będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami, porozmawiać
z przedstawicielami interesujących Was firm, pozyskać informacje na temat możliwości rozwoju,
a co najważniejsze już w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

W tym roku do „pracy” w Gdańsku–Sopocie, zagrzewać Was będzie znany dziennikarz Filip Chajzer, a swoją prelekcje wygłosi analityk trendów, założycielka i CEO instytutu badań nad przyszłością – Natalia Hatalska. – Zapraszamy również na spotkanie z Rodziną Łopacińskich oraz z twórcami bloga Fashionable – Anią i Jakubem Zając – dodają organizatorzy.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej. Czekać tam na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Deloitte, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie weźcie udział w debacie „Kto zwycięży: „Spiderman czy Batman?” – jak odpowiadać na nietypowe pytania rekrutacyjne?”, która sprawi, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.

Teraz już wszystko w Waszych rękach – porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski – rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że Twoje CV wpadnie
do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent.

Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską
i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodsze projekty Grupy Absolvent Kiwi Jobs i Futu Planners. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami –profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju.

Więcej informacji na: www.absolvent.pl i www.absolvent.pl/talentdays/gdansk-sopot-targi-pracy.

Partner technologiczny: Deloitte
Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Spring Professional
Partner wspierający: Infuture Hatalska Foresight Institute
Partner naukowy: Sopocka Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów
Patron regionalny: Trojmiasto.pl
Patroni medialni: DlaStudenta.pl, Eurostudent, Hintigo, Gdansk.pl, My3miasto.pl, Studentnews.pl, Studia.net

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być partronem medialnym Absolvent Talent Days.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.