3miasto kocha streetwear (WIDEO)

14 Sie

Miniony weekend w sopockiej Zatoce Sztuki upłynął pod znakiem trzeciej edycji targów SHC Elements. Najbardziej popularne marki streetwearowe odwiedzający podziwiali w dwóch strefach – targowej i biznesowej, w której zaprezentowano kolekcje na rok 2015. Zobaczcie, jak było! 

Pośród marek znajdujących się w strefie biznesowej znalazły się m.in. takie firmy jak Stussy, Herschel, The Hundreds, Starter, KangaROOS, Undefeated. Na terenie przed Zatoką Sztuki ustawione zostały cztery ścianki, na których artyści prezentowali swoje umiejętności. Podczas tej edycji festiwalu odbyła się premiera kolaboracji trójmiejskiego artysty Riamone ze światową marką sportową Mitchell&Ness.

Oprócz części targowej, letnia edycja została wzbogacona o klimatyczną imprezę na piaszczystej plaży. Po sobotnim upalnym dniu, uczestnicy festiwalu mogli zreklasować się przy brzemieniach z najlepszych DJ’skich setów. Beach Party w połączeniu z wizualizacjami wideo i takimi DJ’ami jak Winger, Rink, Chmielix, Finger i Seli sprawiło, że wszyscy na długo zapamiętają ten wieczór.

W programie nie zabrakło także contestu tanecznego, w którym można było wygrać 500 zł na zakupy podczas targów. W jury zasiedli Jazzman, Lipskee oraz Monek. Prowadzący pojedynek, Kaceper SMU, bardzo wysoko ocenił poziom tancerzy, którzy wzięli udzial w konkurencji. Ucieszyła go też obecność większej ilości b-girls, niż w przypadku poprzednich edycji.

>>ZOBACZ TAKŻE: SHC Elements 2013 (WIDEO)<<

>>Pezet na SHC Elements Festival 2013 (WIDEO)<<

>>Te-Tris na SHC Elements Festival 2013 (WIDEO)<<

3 Replies to “3miasto kocha streetwear (WIDEO)

  1. Pingback: Działo się na SHC Elements! (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: SHC Elements IV ‚Showroom’ już w ten weekend | my3miasto.pl

  3. Pingback: Lew powoli rośnie | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.