33. Festiwal PROGRESSteron (KONKURS)

10 Lut

Wiosenna edycja trójmiejskiego Festiwalu PROGRESSteron odbędzie się w dniach 4-6 marca 2016 w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni. Motywem przewodnim 33 PROGRESSteronu jest:„Ta jedna rzecz, która ma wpływ na moje życie”. Mamy dla Was zaproszenia na ten niezwykły festiwal!

Ta jedna rzecz jest jednocześnie zaproszeniem do rozmowy uczestników Festiwalu i próbą podzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Mogą to być rzeczy całkiem drobne, jak np. codzienna szklanka wody z cytryną lub spacer z psem, a mogą być duże – jak np. decyzja o zmianie ścieżki zawodowej czy chęć wyjazdu w podróż życia. Niezależnie od znaczenia, każda z tych rzeczy ma swoją wartość i o tym w tej edycji chcemy rozmawiać.

Co na trójmiejskim PROGRESSteronie?

3 dni, ponad 70 warsztatów i wykładów, znani trenerzy, międzynarodowa ekipa, stoiska i partnerzy Festiwalu, którzy wspierają ten projekt oraz sporo twórczego zamieszania.
PROGRESSteron Trójmiasto tworzą: Katarzyna Jewstafiew–Mierzejewska – Dyrektorka, Anna Koprowska – kierowniczka Biura Festiwalowego, Agata Kruszczyńska – PR & Marketing, Lucyna Lewandowska – fotografka i koordynatorka wolontariuszy oraz Szymon Popek – fotograf i koordynator Festiwalu

Zobacz Program Festiwalu PROGRESSteron na stronie internetowej  oraz śledź profil na FB: www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron.

Festiwal PROGRESSteron to pierwsze i jak do tej pory największe tego typu wydarzenie w Polsce. Od 13 lat organizowany jest w ramach festiwalu warsztaty rozwojowe dla kobiet. Festiwal PROGRESSteron skierowany jest do kobiet zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym. Edycje – jesienna i wiosenna odbywają się w największych miastach Polski: Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie.

Formuła Festiwalu daje szansę zetknięcia się z bogactwem sposobów na poznawanie i wyrażanie siebie w bardzo krótkim czasie. W ramach kolejnych edycji PROGRESSteronu odbyło się ponad 20 000 warsztatów zorganizowanych przez Dojrzewalnię Róż i jej partnerów. Dotychczas wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

Za główny walor Festiwalu organizatorki uznają to, że ma moc przyciągania kobiet –uaktywnia je, inspiruje i wspiera, pokazując różne możliwości na pełne zaangażowanie się w życie.

UWAGA: Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj wejściówkę na dowolny warsztat (w temacie wpisz, który)!

Jaki jest Twój wypróbowany sposób na walkę ze stresem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (29  lutego) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PROGRESSteron (+który warsztat). Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwyciężczynią. Nagrodzona zostanie osoba, która nadeśle najciekawszą (wg nas) odpowiedź.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 lutego, do godz. 13.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę.

Powodzenia!

 

Konkurs został rozwiązany. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być Partnerem Festiwalu PROGRESSteron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.