2018 również będzie kolorowy! (PATRONAT)

21 Cze

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się razem z nami w wielobarwnej chmurze Kolorów Holi już 23 czerwca w Gdańsku!

Festiwal Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników – to znak rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp na imprezę jest DARMOWY co zachęca do udziału osoby praktycznie w każdym wieku.

Organizatorzy przewidzieli bowiem atrakcje zarówno dla dzieci jak i młodzieży i dorosłych. Poza burzą Kolorów Holi, na uczestników czekają m.in. gigantyczne balony, bazooki CO2, żółte okularki czy konkursy z nagrodami.

„Nie siedź w domu! Wpadnij do nas i zobacz, jakie życie może być kolorowe!” – zachęcają organizatorzy. W tym roku kolorowe szaleństwo zaangażowało dziesiątki tysięcy osób. Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku czy Park Lisiec w Częstochowie – gdzie będzie więcej osób? Nie sposób to stwierdzić. Wiemy natomiast, że w każdym z tych miast kolorowi uczestnicy bawili się świetnie i zadeklarowali swoją obecność w następnej edycji. Czy tegoroczni artyści tacy jak B.R.O, Lady Pank, Vavamuffin czy Lanberry pojawią się także w przyszłym roku? O tym dowiemy się niebawem!

Najbardziej kolorowa impreza na świecie gotowa na 2018 rok! W 2018 roku po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast będą mieli okazję bawić się w tęczy Kolorów Holi. Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice, Częstochowa – to tylko kilka punktów na mapie ogólnopolskiej trasy Festiwalu Kolorów. Kolejna edycja imprezy, jak co roku, zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i atmosferę rodem z wielobarwnych indyjskich ulic. Czy Twoje miasto jest na liście? Sprawdź to!

Fot. ulicki.pl

Szósta edycja Festiwalu Kolorów uderzy z jeszcze większą mocą. Oprócz niezapomnianej atmosfery wśród unoszących się w powietrzu kolorów Holi, na uczestników czekać będą: świetna muzyka, spora dawka pozytywnej atmosfery oraz smaczne jedzenie.

CO? GDZIE? KIEDY?
26.05 Warszawa
27.05 Lublin
02.06 Wrocław
03.06 Toruń
09.06 Kraków
16.06 Chorzów
17.06 Poznań
23.06 Gdańsk
30.06 Łódź
01.07 Kielce
14.07 Cieszyn
21.07 Rzeszów
15.08 Gorlice
25.08 Giżycko
26.08 Częstochowa

                >>ZOBACZ TAKŻE: Kolorowo i radośnie. Za nami gdański Festiwal Kolorów
                                                                       (FOTO, WIDEO)<<

SPRAWDŹ TO!
www.festiwalkolorow.pl
www.facebook.com/festiwal.kolorow
Pełna lista: www.facebook.com/festiwal.kolorow/events.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym Festiwalu Kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.