15. edycja Nocy Kina (KONKURS)

1 Cze

Już 6 czerwca br. we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się 15. edycja imprezy z serii Noc Kina. Poprzednie wydarzenia zgromadziły pond 20 tysięcy widzów! O tym, czy ta również będzie miała równie wysoką frekwencję dowiemy się już w najbliższy piątek, gdy kinomani zawitają do wszystkich, trzydziestu jeden kin na terenie całej Polski. Też chciałbyś się tam znaleźć? Weź udział w naszym konkursie i zgarnij zaproszenie!

6 czerwca sieć kin Multikino zaprasza do udziału w 15. edycji Nocy Kina, podczas której z jednym biletem kinomani będą mogli przemieszczać się między wszystkimi salami multipleksów i oglądać najciekawsze filmy z ostatnich miesięcy. Od 23.00 do samego rana uczestnicy święta filmów zobaczą komedie, dramaty, kino akcji, klasyki kina w odnowionej wersji cyfrowej („Egzorcysta”, „Mechaniczna Pomarańcza”) oraz specjalnie z okazji obchodów 25-lecia Wolności wyjątkowe seanse „PL.FREEDOM”.

Repertuar:

Gdynia, Rumia: Non-stop, Need for Speed, Wilk z Wall Street, Witaj w klubie, Grand Budapest Hotel, Sekretne życie Waltera Mitty, Wszystko co kocham, Beats of Freedom, Egzorcysta, Mechaniczna pomarańcza

Sopot, Gdańsk: Non-stop, Need for Speed, Labirynt, Wyścig, Grand Budapest Hotel, Last Vegas, Wszystko co kocham, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Egzorcysta, Mechaniczna pomarańcza

Ceny biletów: normalny 20 zł, z facebookową zniżką 18 zł (oferta ograniczona ilościowo), bilet grupowy (powyżej 15 os.): 16 zł.

NocKina-plakat

UWAGA: KONKURS! Odpowiedz na proste pytanie i daj się porwać magii kina!

Od którego roku Multikino organizuje projekt NOC KINA?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (4 czerwca) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – NOC KINA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 4 czerwca, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.